A wie ktoś już coś na temat nowych potworków i o ich loocie?
Czy zmieni się coś u FACCowych potworów (loot)?
Pozdrawiam
:D :D :Dwychodzilem z rooka miesiac a orc spearman byl dzisiejszym takim orshabaalem ;] (na rooku)
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki