Strona 1 z 8 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 78

Temat: Lepsze Torg Awards 2019 - wyniki!

 1. #1
  Avatar Crus
  Data rejestracji
  2005
  Położenie
  Wrocław
  Wiek
  26
  Posty
  17,728
  Siła reputacji
  26

  Domyślny Lepsze Torg Awards 2019 - wyniki!

  Szczęść Boże


  Nadszedł dzień, na który zapewne wielu z was (czyli jakieś 10 osób) czekało z wiadomo czym w ręcę
  Kategorie się nie zmieniły, bo i po co, ale zwyciężcy a i owszem Także rozsiądźcie się wygodnie, zapnijcie pasy i zaczynamy kolejną odsłonę prestiżowej imprezyTorg Awards

  Nagrody, zgodnie z obietnicą, będą zasponsorowanego przez naszego bogatego admina @Pluton ;, który zapewni wszystkim zwycięzcom złote medale i puchary z 24-karatowego złota :) Also jak był ex aequo zwycięzca, to stwierdzone zostało, że nie będzie oficjalnie drugiego/trzeciego miejsca, więc z pretensjami do naszego admina, który poskąpił

  KADROWICZ ROKU

  Triumfatorem w tejże kategorii, co stało się już właściwie tradycją, zostaje Zielony Śmietnik - Gruz. Tomek z Breslau, który już siódmy rok będzie próbował walczyć z rakiem, mimo swojej choroby, dalej ogląda mecze Memchesteru United, nadal wyzywa Króla Wikingów - Ole Gunwara Solsza, angielskiego Messiego - Lingardinho i nowego Ronaldinho - Andreasa Pereirę. Tomku, może zamiast oglądać ten pedalski sport, zajmij się jakąś hodowlą jedwabników czy szukaniem krasnali w rodzinnym mieście? Tak czy inaczej, będzie to zdecydowanie lepsze zajęcie - tym bardziej, że jeden z krasnali uciekł z Wrocławia na wschód Może w 2020 roku przestanie zamykać Wam tematy swoimi grubymi paluchami, a potem zwalać winę na wiwernowe forum, może przestanie po cichu banować userów, a potem zwalać winę na Berry’ego, no i może w końcu dotrze na miting z Masterem w Kozach. Gratulacje.
  PS - i tak wszyscy wiemy, że jesteś rudy.

  Drugie miejsce przypada naszemu wybawcy, człowiekowi który uratował forum, gdy miało być ono zamknięte na wieki, płacąc ogromne pieniążki na utrzymanie go na kolejne 130 lat, a który po tym cudownym geście zniknął z forum na cały rok, by pojawić się znowu i przypomnieć o swojej osobie (nie wiedząc przy okazji co się dzieje wokół i kim są wszyscy użytkownicy) - drugie miejsce to @Pluton ;

  Trzecie miejsce natomiast przypada użytkownikowi @Berry ; - temu, który jest na naszym pięknym forum szanowany jak i opluwany w równomiernym stopniu, temu który pokazuje czym jest prawdziwe bycie Mrocznym Rycerzem - ukrytym w cieniu, nieszukającym poklasku, a jedynie strzelającym banhammerem wtedy, gdy jest to
  konieczne. To bohater, którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy i zrozumiemy to dopiero wtedy, gdy jemu się oczy zamkną (co pewnie na tym Sybirze, na którym mieszka, to nie potrwa za długo). Gratulacje!

  PS. Trzecie miejsce również zajął nasz cudowny admin, bez którego nie mielibyśmy naszych cudownych , czy i który wie kiedy naprawić forum, gdy 60 letni serwer znowu odmówi posłuszeństwa, gratulujemy @Decretis ;
  • I. miejsce Crus (23 głosy)
  • II. miejsce Pluton (10 głosów)
  • III. miejsce Decretis, Berry (9 głosów)

  Pozostali nominowani: Aureos (7)  UŻYTKOWNIK ROKU

  Użytkownikiem roku 2019 zostaje nie kto inny, ale nasz pokaźnych rozmiarów zawadiaka, człowiek który srał więcej, niż jest się w stanie zliczyć, zjadł więcej kebabów, niż ustawa to przewiduje, ważył tyle, że tylko Nebula mógłby z nim konkurować, a przejechał tyle kilometrów, że odległość między Carlin, a Thais to przy tym nic. Człowiek, który wymieni każdą kebabownię i każdą burgerownie w promieniu 200 kilometrów, a opisze je tak poetycko, że sam Robert Makłowicz przy nim będzie zwykłym prostakiem. User roku przypada @jaxi ;

  Drugie miejsce w tym plebyscycie przypada ex aequo naszemu kochanemu @danjelek ;, który będzie zawsze, nawet jak torg zginie, oraz ;LordCompi;emu, który zasłużył się w igłowaniu projektu Tibiantisa.

  Trzecie miejsce zajmuje nasz słynny, popularny kaletnik, rzemieślnik stulecia, @tibia77 ;  • I. miejsce Jaxi (10 głosów)
  • II. miejsce danjelek, Lord Compi (6 głosów)
  • III. miejsce tibia77 (5 głosów)

  Pozostali nominowani: Pies, Taidio, Zodiakk(5), Master, Poncjusz_pilat, Powstanie Gorylskie (3)

  ŻARTOWNIŚ ROKU

  Zwycięzcą kategorii Żartownisia Roku zostaje nasz świeżo upieczony tata Brajanka, legenda polskiej siatki plażowej, człowiek o czuprynie kupidyna, wiedzy na wszelkie tematy, szczególnie o tym jak cudowną machiną jest Subaru (co potwierdzają wszyscy użytkownicy tej marki (czyli właśnie on jeden )), a humorze tak czerstwym wyszukanym, że nagroda mogła zostać przyznana tylko jemu, co pokazuje jak bardzo nisko wysoko kultura naszego pięknego forumka stoi po tylu pięknych latach! Żartownisiem roku zostaje @Poncjusz_Piłat!

  Drugie miejsce, któremu zabrakło tylko 3 punktów do dogonienia zwycięzcy, przypada @danjelek ;, miejmy nadzieję, że jego dotychczasowe śmieszki i cudowny humor postawią go na najwyższym stopniu podium już za rok, natomiast najniższy stopień podium w tym roku okupuje @Powstanie Gorylskie ;  • I. miejsce Poncjusz_pilat(16 głosów)
  • II. miejsce Danjelek(13 głosów)
  • III. miejsce Powstanie Gorylskie(9 głosów)

  Pozostali nominowani: Koczek (8), Taidio (5)

  POMOCNIK ROKU

  Zwycięzcę z ubiegłego roku, Przema, tym razem zdetronizowało dwóch śmiałków - taternik @Master ;, bliżej znany torgowiczom jako Yeti z Kóz lub Człowiek Tatra. Nie jesteśmy do końca pewni, w jakiej kategorii mógłby Wam pomóc, zapewne uniwersalnie, więc tak naprawdę konkretnie w żadnej
  Ex aequo z Masterem na pierwszym miejscu znalazł się @LordCompi ;. Najbardziej pomocny współtwórca serwera, który zapewne nigdy nie powstanie, Tibiantisa. Pomaga Kaletnikowi oszukiwać użytkowników naszego pięknego forum odnośnie daty startu serwera. Możecie też poprosić go o czapkę do Waszego avatara, tu akurat dużej obsuwy nie będzie
  Przez Mastera i Compiego nie ma drugiego miejsca, zatem przeskakujemy do kolegów z najniższego stopnia podium - cowboya i Przemo.
  Obaj Panowie są szeroko znani z działu SiO. Pomogą Wam wybrać sobie najlepszy sprzęt do gry na Tibiantisie, a także najlepszą kartę graficzną i monitor do testowania premium na Pornhubie. Cowboy może również doradzić Wam, jak przegrać ostatnie pieniądze w bukmacherce - polecamy zdecydowanie.  • I. miejsce LordCompi, Master (4 głosy)
  • III. miejsce Cowboy, Przemo (3 głosy)

  Pozostali nominowani: Mexeminor, Ochmar, Pies, Moth, Tibia77 (2)

  MĘDRZEC ROKU

  Kategoria, która nie mogła mieć innego zwycięzcy, niż tegoroczny zwycięzca. To osoba, u której można zasięgnąć porady odnośnie praktycznie wszystkiego - chcesz się dowiedzieć czegoś o sporcie, który Cię interesuje? Może chcesz się podszkolić z tworzenia prawdziwych serwerów tibijskich? Może jednak bardziej Cię interesuje dyskusja o polityce, ekonomii i społeczeństwie? A może chciałbyś wiedzieć jak stworzyć porządny skórzany portfel, tak żeby móc zamieszkać na Wyspach Cooka? Użytkownik tibia77; Ci odpowie na te i na wiele więcej pytań!

  Drugie miejsce przypada naszemu sympatycznemu cyganowi z Kóz, myślę że nie obrazi się, że przegrał z kimś takim jak lekarz77, szczególnie że taterka już się chłodzi, a Liwerpurz w końcu wygra ligę :) Gratulacje, @Master ;
  Trzecie miejsce to nasz nieśmiertelny użytkownik @Pies ;, który nawet zza torgowego grobu czuwa i obserwuje swoim mądrym okiem :)
  Oczywiście, jako że Psa wśród nas nie ma, to nagroda albo jej brak spada do @Evidence ; - gratulacje!  • I. miejsce Tibia77 (17 głosów)
  • II. miejsce Master (8 głosów)
  • III. miejsce Pies (4 głosów)
  • III. miejsce Evidence (3 głosy)
   Pozostali nominowani: Crus, Janusz Wons (2)

  DZBAN ROKU

  Walka o nasz najbardziej prestiżowy tytuł, czyli dzbana roku, była w tej edycji wyjątkowo zaciekła, co pokazuje że nie trzeba cwaniakować i mędrkować, żeby i tak zostać docenionym.
  Kategorię Dzbana roku wygrywa użytkownik, który znany jest pod pseudonimem “Tadek”, użytkownik który jest żywym dowodem, że reinkarnacja istnieje (pozdro @Boryna;), który udowadnia, że można się nie znać nie tylko w aspektach społeczno-politycznych, ale równie małą wiedzę można mieć na temat sportu, motoryzacji, gier czy wielu innych. Cokolwiek by nie mówić o użytkowniku @Taidio ;, przyznać trzeba że bez niego forum straciłoby dużą część siebie, a Atalanta straciłaby swojego jednego, jedynego, wiernego kibica. Gratulacje!

  Drugie miejsce, z zaledwie jednym głosem mniej przypada osobie, która zniknęła z forum w bliżej nieznanych okolicznościach (i na pewno nie było to związane z akcją demaskacją naszego alfy i omegi ), by powrócić w takim samym blasku żenady chwały, w jakim odszedł nagle i bez ostrzeżenia. Drugie miejsce to @Janusz Wons;!

  Trzecie miejsce za to przypada użytkownikowi @danjelek ;, który jak widać, jest aktywny w wielu sferach życia forum, oraz naszemu ulubionemu operatorowi wózka, bynajmniej widłowego (pozdrawiamy @Tygrrysek ;) - @Adposatnr ;  • I. miejsce Taidio(9 głosów)
  • II. miejsce Janusz Wons (8 głosów)
  • III. miejsce Danjelek, Adposatnr (4 głosy)

  Pozostali nominowani: Krasula, Wawik (3), Boryna, Ochmar, Pies, Powstanie Gorylskie, Tibia77 (2)

  Sportowiec Roku

  Tym razem nie nasz zielony śmietnik z Wrocławia, a kulturysta znad morza, wygrywa w kategorii sportowca roku. Jeśli potrzebujesz dociąć na Sopot, przypakować na kolejną edycję Fame MMA, by powalczyć z Psem albo po prostu szukasz dojścia do chińskiej mety, zgłoś się z walizką dolarów do Byka ;]
  Drugie miejsce przypadło @Zodiakk ;owi, zaś na najniższym stopniu stanęło kilku śmiałków - @Adposatnr ;, Crus, @jaxi ; oraz @Pies ;. Jak widać nie trzeba być fit, by być uznanym za sportowca - sapanie na youtube, zwiedzanie Venore na wózku inwalidzkim lub recenzowanie kebabowni i burgerowni to także forma rywalizacji sportowej.  • I. miejsce Byczek (13 głosów)
  • II. miejsce Zodiakk (4 głosów)
  • III. miejsce Adposatnr, Crus, jaxi, Pies (2 głosy)


  Gracz roku

  Tytuł wygrany w ubiegłym roku obronił Profesorek. Najwidoczniej nikt tak szybko nie zbiera głosów na forum, jak typ jeżdżący na wózku. Psorek dalej walczy o to, by na forum znajdowały się reklamy tylko solidnych igiełek, tibijskich perełek, a nie zaboconych serwerów z masą spoofów, które jedyne co zmieniły przy nowej edycji, to nazwa serwera. Oby do końca torga i jeden dzień dłużej walczył o dobre serwery, na których przyjdzie nam grać.
  Drugie miejsce przypadło użytkownikowi Smok_Galana, zaś na najniższym stopniu podium znalazł się Voldemop. Gratulacje Panowie!  • I. miejsce Adposatnr (14 głosów)
  • II. miejsce Smok_Galana (5 głosów)
  • III. miejsce Voldemop (3 głosy)

  Pozostali nominowani: Evidence, Tibia77, Zodiakk, Orjannilsen(2),

  Avatar roku

  Triumfatorem, z podobizną naszego forumowego znawcy, proroka i eksperta, Janusza_Wonsa, został w tym roku użytkownik Powstanie Gorylskie. Najwidoczniej Janusz zbudował sobie tak duży fame, że wyznawcy jego kultu, bądź najwięksi prześmiewcy, wstawiali sobie jego podobiznę w tę graficzkę pod nickiem. Reszta forumowiczów idąc tym tokiem, postanowiła uhonorować Powstanie Gorylskie oddając na jego avatar największą liczbę głosów. Teraz tylko pozostaje jedno pytanie - forum przeszło przemianę z hetero na homoseksualne i dlatego tylu Panom podoba się rudy Janusz? Tak czy siak, Powstanie wiedział w jaki nurt się wstrzelić. Panowie z avatarami z dupeczkami, animkami czy innymi śmiesznymi grafikami nie mieli z nim szans.
  Drugiego i trzeciego miejsca niestety nie wyłaniamy w tej kategorii, ale gratulujemy wszystkim, którzy przegrali z Powstaniem (albo Januszem )  • I. miejsce Powstanie Gorylskie (6 głosów)

  Pozostali nominowani: Danjelek (4), Poncjusz_Piłat, Zodiakk (3), Jaxi, Mega Filip, Pingwinq (2)

  Temat roku

  Tematem roku 2019 zgodnie z wolą i osądem wyborców zostaje temat naszego użytkownika roku, Jaxiego, a mianowicie niesamowity, trzymający w napięciu, z wieloma zwrotami akcji Dzienniczek Wypróżnień, w którym każdy może się dowiedzieć co to znaczy srać jak prawdziwy Polak.
  Drugie miejsce w plebiscycie przypada tematowi, który pojawił się tak samo szybko, jak umarł, czyli temat igły przed igłą, serwera, który miał sprawić że wszyscy zapomną o Tibiantisie - temat Tekanii Online (lub też Offline )!
  Trzecie miejsce za to zajmuje temat Tibiantisa, ciągle trzymającego w napięciu, ciągle tworzącego w nas niekończące się pokłady nadziei, że już zaraz, już lada dzień, jednak wystartuje.
  Post roku

  Postem roku, który jednogłośnie został wybrany przez jury jest post użytkownika @Powstanie Gorylskie ;, którego osobiście do tej pory nie rozumiem do końca, ale jest coś o Macu, Tibii, Profesorku, więc chyba worth it, także gratulacje!
  Drugie miejsce przypada cennej uwadze, wymyślnej kontrze, subtelnej obeldze w kierunku naszego cudownego rudego dziecka, Janusza, napisanej przez samego @tibia77 ;!
  Trzecie miejsce zajmuje jeden z milionów pocisków w stronę Profesorka i jego tibijskiej kariery, który został wystrzelony w tym wypadku przez @Pingwinq ;, brao!
  Farciarz roku


  Tym razem postanowiliśmy wyjść na przeciw waszym oczekiwaniom, i jak w poprzednich edycjach byliśmy podejrzewani o ustawianie wyników mimo tego, że tak nie było, tak teraz faktycznie je ustawiliśmy, żebyście byli szczęśliwi, także przygotujcie swoje redbagi, ustawcie się na pozycjach startowych i strzelajcie w @Berry ;
  Dziękuję serdecznie i pozdrawiam cieplutko, do zobaczenia za rok!


  Za pomoc w realizacji konkursu dziękuję Panu @Berry ; w podzieleniu się obowiązkami pisania tekstu i przygotowywania tematu, @Decretis ; za policzenie większości głosów i @Pluton ; za bycie sponsorem

  Po nagrody natomiast proszę zgłaszać się do Pawła Plutona na PW z adresami wysyłki, nagrody będą przesłane w ciągu tygodnia, prawda @Pluton ;? :)Rangi to chyba @Decretis ;, chociaż miały być jakieś custom made by Plutonowa??
  Ostatnio zmieniony przez Decretis : 20-02-2020, 12:40
  Cytuj Master napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  ja chce zostac pantoflem
  serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

 2. #2
  danjelek

  Domyślny

  pierdole te awardsy

 3. #3
  ★ Użytkownik premium ★
  Avatar Urlak
  Data rejestracji
  2005
  Posty
  5,526
  Siła reputacji
  19

  Domyślny

  Jak zwykle nikt nie głosował a po pasy na KSW jak tucznik się bił to wiedzą gdzie pisać. banda Torgów...
  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

 4. #4
  danjelek

  Domyślny

  btw tyle glosow napewno nie bylo
  chyba bylo glosowane na piwnicy

 5. #5
  Avatar Evidence
  Data rejestracji
  2014
  Posty
  2,861
  Siła reputacji
  8

  Domyślny

  ohui mendrca dostałem, top 1 w tym roku jest mój
  Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
  Cytuj Boryna napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
  Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
  Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

 6. #6
  Avatar evelay
  Data rejestracji
  2010
  Położenie
  Eisenach
  Posty
  3,600
  Siła reputacji
  13

  Domyślny

  Cytuj danjelek napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  btw tyle glosow napewno nie bylo
  chyba bylo glosowane na piwnicy


  ta, na gracza roku to profesorek i jego 13 mc głosowało

 7. #7
  Avatar Taidio
  Data rejestracji
  2009
  Położenie
  SS
  Wiek
  25
  Posty
  13,064
  Siła reputacji
  20

  Domyślny

  I tak to jest
  Cytuj Xioniz napisał
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane.
  Cytuj Xioniz napisał
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  Mam 175cm wzrostu i kurwa nigdy w życiu mi to nie przeszkadzało - nawet jak byłem w związku z modelka 190cm+.

 8. #8
  Avatar Zodiak
  Data rejestracji
  2010
  Wiek
  26
  Posty
  3,496
  Siła reputacji
  13

  Domyślny

  dlaczego ja dostalem 2 miejsce sportowca roku xD


  niewazne przegrac z byczkiem to jak wygrac..
  TIBIANTIS TO ZDECHLUN A KTO GRA TEN PIZ**
  ESSA
  Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

 9. #9
  Avatar Janusz_Wons
  Data rejestracji
  2017
  Posty
  2,070
  Siła reputacji
  5

  Domyślny

  jak mogłem przegrać z tadkiem
  Szkoda, że na tibiantisie spada online przez co tibiarz ma więcej czasu i znowu cenzuruje i wypierdala posty pod byle pretekstem.
  Tak fajnie było na forum jak się nie udzielał, tak normalnie.

 10. #10
  Avatar Tibiarz
  Data rejestracji
  2008
  Położenie
  Tibiantis
  Posty
  10,758
  Siła reputacji
  20

  Domyślny

  Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  jak mogłem przegrać z tadkiem
  [y]mqdzK_iBwxs[/y]
  Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  Deathloss w tibii teraz pewnie też jest większy niż w starej
  Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
  Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
  Na koncie ZUS-u jest w tym momencie około 2 blilionów złotych, co przy założeniu ZEROWYCH wpływów do ZUS-u starczy na finansowanie wszystkich zobowiązań na kolejne 9 lat.


Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

 • Nie możesz pisać nowych tematów
 • Nie możesz pisać postów
 • Nie możesz używać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •