Całkiem dobre, fajnie się słucha 8/10.
Jak już temat zszedł w stronę rapu to:
Miłość sprzedawana, pieniądz kochany. W wyjątkowych okolicznościach witamy. Ładnie - ona kurwa, a on kradnie...
Ostatnio zmieniony przez Aulerius : 16-08-2012, 13:51
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki