Audi 100
Audi 100
dokladnie
jak kolega pisal
zbiornik z t4 - zabiora auto
obilo misie o uszy, ze niemieckie taksowki passaty mialy zbiorniki tez ok 150l,
ale wez szukaj igly..
siema, mam pytanko. mam pezota partnera 2002r. 2.0 HDI. chodzi o to ze ostatnio jakos po odpaleniu ciezko sie wciska sprzeglo i taki dziwny odglos jest jakby jakis "opór" był. to jakas sprezynka poszla czy tarcze badz cale sprzeglo? ;/
nie, nic nie wibruje
mozliwe ze to docisk.
sprzeglo to hydrauliczne zapewnie
ile przebiegu?
225 tyś km.
Jako że jestem w trakcie nrobienia prawka musze sie juz zaczac zastanawiac nad jakims autkiem.
Chce by autko kosztowalo 2000-3000 max. Ale malo sie na tym znam.
Jakies chociaz lekkie porady co kupic a czego nie warto?
Z takim funduszem to niczego nie kupuj, bo i tak będziesz musiał włożyć kasę na początek w taki samochód. Jeśli samochód nie jest ci potrzebny do codziennego życia to uzbieraj 7-8 tysięcy i wtedy pomyśl.
nie no nieprzesadzajmy, moze za to kupic czikłeczento, poloneza interesuje cie taki samochod?- jak tak to sobie kup
inny to naprawde, kupisz i za 2 miesiace bedzie trzeba wlozyc w niego 2x tyle najmniej
no i raczej zapomnij o wspomaganiu czy absach, co naprawde jest dosyc przydatne, a osobie swiezej to tym bardziej
za 6 tysiecy juz cos kupisz
W takiej kasie najlepiej opłaca się coś pokroju Tico, Cinquecento. Najtaniej będzie utrzymać. Ewentualnie jakieś starsze japońce, niemieckie auta pokroju Primery, Vento, Paska B3.