smieszne jak ludziom da sie wmowic cokolwiek jesli tylko kontroluje sie telewizje
500k ludzi ded, 2k km od frontu lataja drony nad glowami ruskich i...
no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość