Zapamiętać mnie?
Forum
Nowe posty
FAQ
Kalendarz
Społeczność
Grupy
Lista użytkowników
Akcje forum
Oznacz fora jako przeczytane
Przydatne linki
Dzisiejsze posty
Pokaż obsługę forum
Kto jest online
Co nowego?
Wspieraj na Patronite
Szukanie zaawansowane
StickMan
Rozmowa pomiędzy StickMan i batibati
Reklama
Pozbądź się reklam
rejestrując nowe konto
lub
logując się
na istniejące!
Rozmowa pomiędzy StickMan i batibati
1
Wiadomości
16-08-2015
16:40
batibati
Czesc, chętnie zagramy z dziewczyna z wami w l2, masz na oku już jakiś serwer?
Pokazuje wiadomości od 1 do
1
z
1