smieszne jak ludziom da sie wmowic cokolwiek jesli tylko kontroluje sie telewizje
500k ludzi ded, 2k km od frontu lataja drony nad glowami ruskich i...
skoro taki dobry hajs z tibii, to czemu nie ogarniesz 10 farm i będziesz królem życia?
o kurwa
"skoro taki dobry hajs z bycia slawnym aktorem w hollywood to czemu kurwa nie zostaniesz slawnym aktorem w hollywood i nie bedziesz krolem zycia?"