Zapraszam, walczmy o wolnego TORG-a! https://torg.pl/groups/torgonymous/
To szkoda, że ich nie opublikował :(
Pisał mądre i prawdziwe rzeczy.
Gombrowicz był, ale na pewno nie zajebisty.
Gombrowicz był zajebisty.
w skali 6-9, jest harda na 7+