Reklama
Strona 4 z 6 PierwszaPierwsza ... 23456 OstatniaOstatnia
Pokazuję wątki od 121 do 160 z 202

Forum: Mapping

Galerie, poszukiwania, download

  1. [8.54]Góra

    Siemanko. Dawno nic nie wstawiałem, przyszła odpowiednia pora. Góra, mała cząstka wielkiego questa. Ofc niedokończona, teren poza górą całkowicie, dosłownie zielony. Podziemi nie pokażę, bo też pusto, ale to już niedługo :D Tradycyjnie nie pod showoff... SLIDESHOW 1. Wnętrze, tajemnicza i...

    Rozpoczęte przez Sargeras
    • Odpowiedzi: 6
    • Wyświetleń: 3,007
    16-02-2010, 11:43 Idź do ostatniego posta
  2. [8.54]Dornvite's mapping

    Witam, chciałbym pokazać Wam swoje prace. Oto i one:

    Rozpoczęte przez Dornvite
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 2,978
    12-02-2010, 12:13 Idź do ostatniego posta
  3. [Mapping] Fluos - Galeria

    Witam! Bo ostatniej przerwie w mappingu postanowwiłem wrócić i wziąść się ostro za trenowanie. Przedstawiam wam moje 2 najświeższe mapki. iv.pl/images/jr5q2cf0s57q1xbscus.png i48.tinypic.com/103brm9.png Pozdrawiam!

    Rozpoczęte przez Fluos
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 17
    • Wyświetleń: 5,662
    06-02-2010, 18:30 Idź do ostatniego posta
  4. [7.6]-[Galeria]Nahoria

    Witam! Przedstawię Wam galerię zdjęć z mapy projektu Nahoria 7.6. Zaczynamy! hxxp://img195.imageshack.us/img195/7945/otst.png hxxp://img6.imageshack.us/img6/6269/ots2.png hxxp://img5.imageshack.us/img5/1210/ots3.png hxxp://img6.imageshack.us/img6/4742/ots4.png...

    Rozpoczęte przez Sardynka
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 3,943
    27-01-2010, 16:11 Idź do ostatniego posta
  5. [8.5][SS]Samotna chata (na wyspie)

    Witam. Kolejna moja mapa, tym razem "Samotna chata na wyspie". Trochę się napracowałem, moim zdaniem wyszło ciekawie. Ten maszt to z zatopionego statku, dlatego on tak wystaje z wody. ________ SLIDESHOW! - Kliknij! ________

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 3
    • Wyświetleń: 1,706
    23-01-2010, 20:48 Idź do ostatniego posta
  6. [8.x][SS]Dworek

    Po długiej nieobecności postanowiłem coś zmappować. Oto ss'y: 0. 1. --- 2.

    Rozpoczęte przez Gasparus
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 16
    • Wyświetleń: 4,176
    20-01-2010, 20:49 Idź do ostatniego posta
  7. [Mapping] Jak Mappuje Nieny?

    Witam! Postanowiłem założyć temat abyście ocenili moje prace. Dość dawno nie mappowałem ale od 3 dni robię miasto i pokaże wam coś z niego. img52.imageshack.us/img52/4267/miasto1.png img301.imageshack.us/img301/9836/miasto2.png img30.imageshack.us/img30/43/miasto3.png...

    Rozpoczęte przez Nieny
    • Odpowiedzi: 5
    • Wyświetleń: 1,997
    19-01-2010, 20:30 Idź do ostatniego posta
  8. [Mapping] Jak mapuje Pokojowy ?

    Witam . W tym temacie będę zamieszczał wycinki ze swojej dotychczasowej pracy , trochę potrwa zanim ukończę pracę nad początkowym miastem , natomiast na wstępie zamieszczę kilka screenów z tego co udało mi się utworzyć . Każdy zestaw Screenów będę oznaczał odpowiednim działem , aby uniknąć bałaganu...

    Rozpoczęte przez PokojowyPan89
    • Odpowiedzi: 9
    • Wyświetleń: 2,303
    19-01-2010, 20:23 Idź do ostatniego posta
  9. Sonda: Walki Mapperów - Walka #3 - Lo Kiki vs. Maciorqa

    Temat pracy: Podziemia. * podpisuje ponieważ ani Maciorqa ani Lo Kiki nie mogą głosować na żadną z prac. Wiąże się to z natychmistową dyskfalifikacją. Zwycięzca walki: Maciorqa! Praca nr. 1:

    Rozpoczęte przez Picior
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 20
    • Wyświetleń: 7,132
    19-01-2010, 19:30 Idź do ostatniego posta
  10. [8.54][Screen'y] Wioska

    UWAGA! JEST DUŻO ZDJĘĆ WIĘC MOŻE SIĘ TO WSZYSTKO DŁUGO ŁADOWAĆ! UWAGA #2! ZARAZ BĘDZIE UPDATE! - UPDATE ZROBIONY! Witam. W tym temacie pragnę przedstawić wam, chyba moją najlepszą pracę. Robiłem ją ok. 3h, myślę że było warto. Tak więc, zapraszam do oglądania i komentowania ;) ...

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 1
    • Wyświetleń: 1,415
    19-01-2010, 16:09 Idź do ostatniego posta
  11. Sonda: Walki Mapperów - Walka #2 - DevilHunter vs. Blady3D

    Temat pracy: pustynia Zwycięzca - Blady3D! Rozpoczęto walkę nr. 3 - Maciorqa vs. Lo Kiki! Proszę o zamknięcie. Praca 1:

    Rozpoczęte przez Picior
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 17
    • Wyświetleń: 5,706
    17-01-2010, 16:24 Idź do ostatniego posta
  12. [Download][8.50]Snow Map

    Śnieżna mapka pt. "Snow Map" , zrobione są expowiska, tereny bezpieczne. Jest to tylko część mapy "Snow World". ______________________ Expowiska: -Raty -Trolle -Frost troll'e -Polar bear'y -Minotaur'y -Minotaur'y Guard'y

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 5
    • Wyświetleń: 2,393
    16-01-2010, 14:05 Idź do ostatniego posta
  13. Sonda: Walki Mapperów - Walka #1 - Picior vs. WesolyJasio

    Temat pracy: fort. Proszę chwilę poczekać, dużo screenów co może obciążyć Twój internet. Praca nr. 1: Smoczy fort - Miejsce to zawdziecza nazwe dzieki ostatniemu smokowi, który został zamieniony w kamień, podczas przywołania przez złych magów. W środku różni ludzie oddają swoje skarby czterem...

    Rozpoczęte przez Picior
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 3,436
    13-01-2010, 00:10 Idź do ostatniego posta
  14. [Mapping] Jak mappuje Avixu?

    Jakieśtam wypociny. Tak 50/50 gameplay/showoff... Z resztą nie wiem, sami oceńcie. Wcześniej robiłem raczej "respy demonuw"... Na potrzebę mojego serwa (który już dawno odszedł w niepamięć) i na tym mój mapping się skończył. Tak sobię przeglądałem wymiataczy z otfans i postanowiłem iść w ich ślady....

    Rozpoczęte przez Avixu
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 3,194
    02-01-2010, 16:59 Idź do ostatniego posta
  15. [8.50][SS'y]Zamek - zima

    Witam. Chciałbym wam przedstawić mój zamek, klimat - oczywiście zima. Jest niedokończony, na razie daję parę SS'ów, zrobię cały to dam edita. Te dziury w lodzie to przeręble, zamierzam tam ustawić rybaków.

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 7
    • Wyświetleń: 1,871
    30-12-2009, 22:19 Idź do ostatniego posta
  16. [8.50][Download]Miasteczko - zima

    Daję moje miasteczko do pobrania. Klimat - zima; Waga - 146.53 KB DOWNLOAD NIŻEJ!

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 4
    • Wyświetleń: 1,952
    29-12-2009, 12:07 Idź do ostatniego posta
  17. [8.5][Download]Kanion Śmierci

    Ta daam, zawalony i z mnóstwem szczegółów "Góry", czyli po prostu kolejna moja praca, jak mi się wydaje ponad przeciętna. Zmieniłem nazwę, bo się jakoś użytkownikom z Kanionem nie kojarzyło. Screeny są poniżej, a na samym dole download. Zapraszam do oglądania i zachęcam także, do...

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 10
    • Wyświetleń: 4,257
    26-12-2009, 17:19 Idź do ostatniego posta
  18. [Mapping] Jak mappuje Fluos?

    Witam! Na wstępie chciałem powiedzieć, że w tym temacie będe umieszczał moje najnowsze mapperskie dzieła, prosiłbym też o szczere komentarze, do każdego zdjęcia. Na start :

    Rozpoczęte przez Fluos
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 59
    • Wyświetleń: 11,801
    15-12-2009, 20:49 Idź do ostatniego posta
  19. [8.5][Map Editor] Mod RME : )

    Na każdym forum jest więc wam tutaj też zamieszczę... Co w nim nowego ? Co tam się znajduje 1. Tworzenie brązowych gór + trawa kładziona na nie! (Aby w pełni je utworzyć należy również skorzystać z optional border tool - znajduje się od dołu) 2. WSZYSTKIE drzewa . Wybierane losowo 3. Drewniana...

    Rozpoczęte przez Fakru
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 24
    • Wyświetleń: 13,605
    08-12-2009, 18:46 Idź do ostatniego posta
  20. [8.5][SS]Stalker - Kordon

    Witam. Zrobiłem ostatnio Kordon (lokacja z gry Stalker), a właściwie dwa miejsca. Są to wioska i okolicę, oraz parking. Jeśli chodzi o wiochę to nie miałem zbyt dużo ścian i dachów do wyboru, więc wygląda tak nie inaczej. Te dachy spadziste nie pasowały do ścian i dupnie to wyglądało, po za tym...

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 7
    • Wyświetleń: 2,211
    06-12-2009, 23:26 Idź do ostatniego posta
  21. [8.5][SSy]Pseudo Czerwony Las

    Ta dam, to są moje mapki zrobione w pseudo Czerwonym Lesie. Jedno miejsce jest zainspirowane lokacją gry Stalker: CS - dom leśnika. Nie jest ono zrobione dokładnie tak jak wyglądało w grze, bo nie chciałem robić plagiatu, a raczej nie wiedziałem jak to wygląda, mniejsza o to....

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 7
    • Wyświetleń: 2,226
    02-12-2009, 22:58 Idź do ostatniego posta
  22. [8.50] Jak mappuje Stara Jaga ;>?

    Więc zacznę od tego, że jestem w miarę początkującym mapperem ^^. Praca jest na temat domu starca zajmującego się magią wody. Proszę o komentarze, co mam poprawić a co robię dobrze ;). No co wy nie komentujecie, to ze TORG wymarl w tym dziale to nie znaczy ze nie mozecie sobie tutaj popisac nie...

    Rozpoczęte przez StaraJaga
    • Odpowiedzi: 11
    • Wyświetleń: 3,587
    29-11-2009, 15:29 Idź do ostatniego posta
  23. [8.x][Zdjęcia] YYZ Mapping

    Witam wszystkich użytkowników tibia.org.pl Będę przedstawiał w tym temacie swoje prace, prosiłbym o surowe oceny i o wyrozumiałość także, bo to najważniejsze. Przychodzę tutaj by podszkolić swoje umiejętności a nie po to by wywołać wojnę czy zachęcać kogokolwiek do buntu. Wszystkie zdjęcia...

    Rozpoczęte przez YYZ
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 1,891
    29-11-2009, 09:58 Idź do ostatniego posta
  24. Sonda: [7.x][Zapowiedź]Mevnia

    Czas wydaje się jakby zatrzymany w miejscu, zamykasz oczy...] ------------------------------------------------------------------------- Witam cię serdecznie nieznajomy użytkowniku. Czytając ten temat zapewne nie nie chciał byś poczuć kolejnego rozczarowania które przyprawia cię o mdłości...

    Rozpoczęte przez Spiderix
    • Odpowiedzi: 7
    • Wyświetleń: 1,896
    29-11-2009, 09:25 Idź do ostatniego posta
  25. [Download] Pirate Island (8.5)

    Witam. Chcę udostępnić i zaprezętować moją wyspę z piratami specjalnie pod servery RPG bo w takim rodzaju mapowania się specjalizuje :P Sciagać , oceniać i wytykać błędy ;-) Scan: http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/3200292e0f7544551d63093d151198a1419c3c4d 1SS:

    Rozpoczęte przez maxioo
    • Odpowiedzi: 6
    • Wyświetleń: 1,893
    29-11-2009, 09:10 Idź do ostatniego posta
  26. [8.2-8.5]Krolm's Thread

    Witam. W tym temacie prezentować będę swoje stare i nowe prace oraz pomysły mapperskie : ). Liczę na dużo komentarzy z Waszej strony : >. Na początek kilka starszych map: Korzystając z okazji uprzejmie chciałbym poprosić kogoś o wklejenie zdjęć, gdyż nie mam wymaganych 100 postów : > Miasto...

    Rozpoczęte przez Krolm
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 15
    • Wyświetleń: 4,397
    27-11-2009, 15:51 Idź do ostatniego posta
  27. [7.6][Problem Z Map Edytem] Problem z mapa

    Siema Postanowilem zrobic sobie server Dragon Balla Skopiowalem pliki tibia.cfg itp z jednego z gotowych serverow ale jak chce wzucic swoja mape to wywala mi takie cos hxxp://img12.imageshack.us/img12/3385/mapedyt.jpg i niezabardzo wiem oco chodzi jak mapa sie otworzy to niema wogole...

    Rozpoczęte przez EvilMaster
    • Odpowiedzi: 1
    • Wyświetleń: 1,555
    20-11-2009, 15:16 Idź do ostatniego posta
  28. [8.42][Download] Green Eye

    Witam, dzisiaj chcę wam zaprezentować moją najnowszą mapę o nazwie "Green Eye". Jest to dosyć wielkie miasto utrzymane w klimacie wioski. Znajdziecie tam niezbędne miejsca dla handlarzy oraz masę domków. W okolicach miasta znajdują się wieżę najemników, którzy pilnują porządku wokół murów. Takich...

    Rozpoczęte przez dragonkiller
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 5,020
    12-11-2009, 12:54 Idź do ostatniego posta
  29. [8.50][Download]Stary obóz na bagnach

    Witam, po rocznej przerwie z tworzeniem map kilka dni temu zacząłem bawić się w to odnowa, do pełnej perfekcji jeszcze mi brakuje ale jeszcze poćwiczę i będzie idealnie... DOWNLOAD: http://rapidshare.de/files/48349562/bagna.otbm.html @edit: mapę znajdziesz na współrzędnych 1000/1000/7 ...

    Rozpoczęte przez Western
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 2,868
    26-10-2009, 18:11 Idź do ostatniego posta
  30. [ROOKGAARD] 8.5~ prośba o mapke

    Witam. Poszukuje w pełni orginalnego Rookgaardu. :D Pod tibie 8.0-8.5 (aby addony normalnie były to wystarczy :D) Jeżeli ktoś chce mi pomóc też w założeniu całego OTS prosze napisać na priv.

    Rozpoczęte przez Peper94
    • Odpowiedzi: 1
    • Wyświetleń: 1,401
    26-10-2009, 15:12 Idź do ostatniego posta
  31. [Download][8.50]Wyspy

    Opis: Po prostu wyspy. Zrobione dzisiaj prze ze mnie. Są tu już umieszczone potworki, sklepy i domki są gotowe. SS'y:

    Rozpoczęte przez Devil Hunter
    • Odpowiedzi: 0
    • Wyświetleń: 1,587
    19-10-2009, 18:51 Idź do ostatniego posta
  32. [Prezentacja][Inne]~Matrix Gallery!

    Zaprezentuję tutaj poczynania z prac nad Siedzibą guild "Brotherhood Of Bone" Przejdźmy do rzeczy: Proszę o powiększenie zdjęć w celu uzyskania lepszej JAKOŚCI! 1. img3.imageshack.us/img3/5531/90251293.jpg 2. img59.imageshack.us/img59/7460/61694758.jpg 3....

    Rozpoczęte przez Matr!x
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 18
    • Wyświetleń: 4,781
    10-10-2009, 13:53 Idź do ostatniego posta
  33. [8.5][Download & Screeny] Sea Serpents cave

    Download Screeny

    Rozpoczęte przez Lussi
    • Odpowiedzi: 8
    • Wyświetleń: 6,193
    25-09-2009, 19:40 Idź do ostatniego posta
  34. [8.50]Królestwo Dwarfow !

    Królestwo Dwarfów Jest to moja druga praca ukazana na torgu. Mappuje dosc krótko więc proszę o wyrozumiałość :). Brama (http://img156.imageshack.us/i/brama1.png/)

    Rozpoczęte przez StaraJaga
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 3,641
    25-09-2009, 18:59 Idź do ostatniego posta
  35. [8.5][Screeny] Plunderberg

    Już udostępniłem download, mapa doszła do wersji finalnej: _____DOWNLOAD FOLDERU DATA - CAŁOŚĆ WERSJA FINALNA_____ Speedyshare Sendspace Rapidshare Dane: UPDATES:

    Rozpoczęte przez Lussi
    • Odpowiedzi: 12
    • Wyświetleń: 4,972
    24-08-2009, 10:19 Idź do ostatniego posta
  36. [8.5][Screeny]Orc's

    Takie moje małe orki (starałem się :D) i27.tinypic.com/11tpnb6.png i32.tinypic.com/2cnayrk.png i32.tinypic.com/119axar.png i30.tinypic.com/149wgo7.png

    Rozpoczęte przez pumba07
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 16
    • Wyświetleń: 3,653
    18-08-2009, 20:28 Idź do ostatniego posta
  37. [8.50][Download]Dom myśliwego !

    Witam ! Chciałbym przedstawić wam moją najnowszą pracę pt "Dom Myśliwego". (Moja pierwsza praca po 5 miesiacach jak nie dluzej a zarazem pierwsza pod 8.5) -Fotki :) : 1. Widok z góry : http://img19.imageshack.us/i/caloscd.jpg/ 2. Dom myśliwego : http://img38.imageshack.us/i/domtxa.jpg/ 3....

    Rozpoczęte przez StaraJaga
    • Odpowiedzi: 6
    • Wyświetleń: 2,323
    18-08-2009, 13:29 Idź do ostatniego posta
  38. [8.x]Lordaeron (World of Warcraft)

    Witam Mam zamiar zrobić serwa oparty o grę World of Warcraft tzn. Pozmieniać itemy, rasy, mapę (chociaż w kilku % podobną do wowa) nowy system Depot... Chcę również zablokować możliwość wyrzucania itemów na ziemie (wszystkich), jak już wyrzucisz to znikają. Tutaj 3 screeny z gry, itemów sporo już...

    Rozpoczęte przez Collins
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 49
    • Wyświetleń: 14,710
    18-08-2009, 13:23 Idź do ostatniego posta
  39. [Download][8.0] Domek by Pajak

    DOMEK BY PAJAK hxxp://img149.imageshack.us/img149/8468/mapa1n.jpg hxxp://img148.imageshack.us/img148/7273/mapa2a.jpg hxxp://img27.imageshack.us/img27/9462/mapa3v.jpg xx = tt hxxp://odsiebie.com/plik/4583736---1c80.html

    Rozpoczęte przez pajakzwa
    • Odpowiedzi: 9
    • Wyświetleń: 2,138
    18-08-2009, 13:05 Idź do ostatniego posta
  40. [8.5][mapa] Moja mapa

    witajcie oto efekty mojej pracy sory za pola bieli ale musiałem zmniejszyć rozmiar do 250kb.

    Rozpoczęte przez Banor666
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 24
    • Wyświetleń: 8,434
    18-08-2009, 12:51 Idź do ostatniego posta

Informacje i opcje forum

Użytkownicy przeglądający forum

Aktualnie 6 użytkowników przegląda to forum. (0 użytkowników i 6 gości)

Reklama

Opcje wyświetlania tematów

Użyj tej opcji, aby wyświetlić tylko tematy napisane po wybranej dacie.

Pozwala wybrać kryterium, według którego będzie wyświetlana lista tematów.

Sortuj tematy...

Uwaga: przy sortowaniu według daty w kolejności malejącej, jako pierwsze będą pokazane najnowsze wyniki.

Objaśnienie ikon

Zawiera nowe posty
Zawiera nowe posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 100 odpowiedzi lub 2000 wyświetleń
Popularny temat z nowymi postami
Więcej niż 100 odpowiedzi lub 2000 wyświetleń
Popularny temat bez nowych postów
Temat zamknięty
Temat zamknięty
Temat zawiera wiadomość napisaną przez Ciebie
Udzielałeś się w tym temacie

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •