Jeżeli Panzy i Goku nie będą razem to nie wierze w miłość.


Ostatnio zmieniony przez moth : 25-01-2026, 02:27
Jeszcze niech tylko manga wróci (z czarnom Frizom) a reszta to jebać, jakieś gierki dla dzieciaczków 
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki