Kurcze, ta walka się przed listopadem nie skończy, nie ma opcji. Zaczyna mnie to nudzić.

Ostatnio zmieniony przez Zed : 23-08-2013, 21:11

Ostatnio zmieniony przez Zed : 23-08-2013, 21:48
razor blade stilo hommie
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki