Wie ktoś dlaczego jak ustawie jakąś lokalizację w fake GPS to wyskakuje mi powiadomienie "failed to detect location"

ślonzacy som jak rotwormy - stworzeni do zapierdalania pod ziemiom
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki