eh zamiast rzucać magic walle trzeba było zacząć w ligę grać... zamiast zaczynać w 3 sezonie teraz bym sobie w monachium z robotami klikał
I Am Your Worst Nightmare!

Ostatnio zmieniony przez Konstanty : 29-02-2016, 01:27


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki