nie ma sensu tutaj grać jak by kto pytał. Mało ludzi online gra ...
A co do tego że niektórzy namawiają to po prostu mają tam wysokie lv i srają w gatki że ich serwer padnie to udają że jest super ekstra dużo ludzi :P
Pozdrawiam

Aktualnie 22 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 22 gości)
Zakładki