ja nie czaję Was, jakieś cave boty, wyexpie sobie knighta. Po co Ty grasz człowieku w to w ogóle? do Bubucha
Impossible Is Nothing
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 23 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 23 gości)
Zakładki