Reklama
Strona 611 z 724 PierwszaPierwsza ... 111511561601609610611612613621661711 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,151 do 9,165 z 10860

Temat: Medivia [MEDIVIA] Spectrum

  1. #9151
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    [QUOTE=tibia77;10060895]ale co ty chcesz zmieniać w zasadach? zasada jest taka, że nie można używać mc i tyle
    za używanie możesz dostać albo bana na 30 dni albo deletówkę, w zależności od skali przewinienia, którą ocenia gm, proste
    może podchodzić do każdej sprawy indywidualnie, dla uproszczenia przyjął zasadę, że 2 chary = ban, 3 chary = delete, ale nie ma przymusu się tego sztywno trzymać, bo też nie zawsze 2 mc = 2 mc, przecież co innego jak się tylko ropujesz mc charem, a co innego jak nakurwiasz runy 24h/dobę, to też podchodzi pod inną skalę
    z tego, co było pisane, to etrius też miał szansę się przyznać, ale widocznie jest idiotą i dalej palił głupa, więc elo
    z raportów, które swego czasu dostawał ode mnie (a było tego w sumie kilkaset charów), to zawsze za 3 lub więcej deletował, a przy dwóch charach (czyli ten 1% wszystkich sytuacji) dawał bana, chyba że było też macro; więc nawet jeżeli rok temu kogoś tam oszczędził, bo się sam przyznał, to i tak kompletnym debilizmem ze strony etriusa byłoby sądzić, że on też będzie takim wyjątkiem jednym z tysiąca, tym bardziej że on się kurwa nie przyznał xD
    nie tak dawno też usunęli lopsideda (130rp) za dokładnie to samo, 2 makery na mc, i jakoś nikt wtedy nie płakał
    a w ogóle jak chcesz mieć pewność, że nie dostaniesz deleta, to nie odpalaj mc, albo ukryj się tak, żeby nikt cię nie wyśledził
    [QUOTE]
    Właśnie dlatego powinni zmienić zasady. Czy jest zasada 2 mc ban 3 mc delete powinno być napisane w regulaminie lub że jest to w rekach gm banującego. Na medivii brak klarowności zasad i ZMIAN. Nie mam zamiaru przekopywać forum żeby znaleźć jakiś pod profeta maddragona. Nerfia jakiś loot to się dowiesz tylko wtedy jak pójdziesz na hunta. Chuj mnie jakis etrius. Nie wyexpił chara tylko kupil to nie szanował XDD

  2. #9152
    Old-Era

    Domyślny

    ale troche racji ambusze maja, jak chodzilem na spectrum i nagrywalem makerow to spoko mail do madragora i postacie usuniete, ale jak kiedys zaatakowalem pewna farme z odpalonym camem i wpadl Shotgun Facelift i mnie zabil to juz bylo za malo dowodow ze to jego farma xD Po prostu przechodzil akurat obok hellgate i chcial obronic grupe 16lvlych druidow

  3. #9153

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Tutaj jeszcze udało mi się przeżyć



    Ale chwilę później, postanowił zabić mnie mój internet

    4 days agokilled at level 83 by a bonebeast, a vampire.
    Nie poddałem się, powróciłem do grobowca znajdującego się na półwyspie na zachód od Ankrahmun i polowanie skończyłem z 86 poziomem doświadczenia, bogatszy o kolejne buty przyspieszenia i cztery tarcze wampira.

    Ostatnio zmieniony przez Stay High : 25-10-2017, 15:17

  4. Reklama
  5. #9154

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    232
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Dostałem info z pewnego zrodla, ze w niedalekiej przyszlosci spectrum ma byc polaczone z destiny dlatego wiec na spectrum kazdy maker ma przewalone i gracz tez z prostego powodu aby jak najszybciej zatarla sie roznica lvli graczy na obu swiatach. Na destiny chary maja pgowac najszybciej jak sie da :)

  6. #9155
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak połączą spectrum z tymi małpami to nie ma co grać :/

  7. #9156
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,840
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mr pirat, tak sobie pomyśleliśmy i gdzie ten serwer będzie stać? Na wpół w ameryce i na wpół w europie?
    Czy może dojebią serwer na oceanie?

  8. Reklama
  9. #9157

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    232
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Nie wiem, pisze co mi powiedziala osoba z kontaktami i mam to gdzies i tak nikt nic nie zmieni. Bedzie stac tam gdzie iryont sobie zapragnie, moze nawet stac w honolulu
    Ostatnio zmieniony przez pirat333 : 25-10-2017, 17:51

  10. #9158
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    5
    Posty
    17,119
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj pirat333 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dostałem info z pewnego zrodla, ze w niedalekiej przyszlosci spectrum ma byc polaczone z destiny dlatego wiec na spectrum kazdy maker ma przewalone i gracz tez z prostego powodu aby jak najszybciej zatarla sie roznica lvli graczy na obu swiatach. Na destiny chary maja pgowac najszybciej jak sie da :)
    To niezłe "pewne źródło", gościu. Sam to wymyśliłeś, czy kolejne "pewne info" od brazola z destiny, jak reszta tego, co tu wypisujesz?
    Rozumiem, że ci się podobała wczorajsza czystka, ale cię rozczaruję, bo to nie żadna odgórnie zaplanowana akcja, tylko zwyczajnie Madragor dostał to i owo na maila i wasze zamówienia na runki niniejszym zostały odwołane :)
    Możesz pozdrowić kolegę, i napisz mi jeszcze ile z tych stu-iluś kont tym razem było niesłusznie usuniętych. Swoją drogą, to niezły z ciebie hipokryta. Tu coś wywlekasz, że ktoś tam na destiny postawił niby 30 charów, do tego na forum medivii niedawno pisałeś, że będziesz huncił każdego czitera, na którego dostaniesz cama, a tymczasem sam popierasz typka, który usiłował farmić na 80+ charach na raz, nie wspominając już o twoich płaczach, żeby zostawić w spokoju Wenezuelczyków (na szczęście i tak pewnie każdy ma wyjebane). Dalej twierdzisz, że to Madragor psuje serwer?
    PS nie jestem od żadnego budynia, nie muszę być w żadnym gejowskim teamku, żeby wiedzieć co się dzieje i kto jest kim.

    Nie ma żadnych planów łączenia spectrum z czymkolwiek. Bez obaw i nie słuchajcie pirata, bo chłop sieje propagandę, a nie ma w ogóle pojęcia o czym gada. Na szczęście na serwerku są jeszcze normalni ludzie, więc kto chciałby pograć, to zapraszam.

  11. #9159

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    232
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    To się okaże czy prawdziwe info czy nie. Jaka czystka? Wczoraj 4 osoby dostały bana na spectrum niezła czystka. Jakie zamówienia run? Jakich wenezuelczykow? Może Boliwijczyków?

  12. Reklama
  13. #9160
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    5
    Posty
    17,119
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Pewnie tego nie wiesz, ale mediviastats nie pokazuje wszystkiego. Za to dobrze wiesz o czym teraz mowa :)

    Nic się nie "okaże", bo Spectrum nie będzie z niczym połączone i to jest jedyne prawdziwe info. Ale wymyślaj dalej swoje teorie.

  14. #9161

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    232
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    to ty wymyślasz kolejna teorie o zamachu smoleńskim, a połączenie spectrum i destiny nie wiem czy to prawda tylko mówie że słyszałem i nie interesuje mnie to czy to prawda czy nie i tak będę grał :] I czy ja komuś mówie, że ma nie grać? Tylko mówie to co słyszałem

  15. #9162
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    5
    Posty
    17,119
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Teraz to "nie wiesz", a przed chwilą było, że "pewne źródło".
    To te same "pewne źródła", które ci mówią o odbanowywaniu kolegów itp.?
    To polecam się jednak nie wdawać w dyskusje z brazolami pod depo w thais na destiny.

  16. Reklama
  17. #9163
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,260
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    pirat ma racje beda laczyc legacy spectrum i destiny w jeden server o nazwie tibianic



    ps to prawda

  18. #9164

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cześć, rozważam rozpoczęcie gry na spectrum. Jest ktoś jeszcze kto zaczyna i chciałby mi umilić czas spędzony na rookardzie razem?

  19. #9165
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,565
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    z łączeniem serwerków jest taki problem że gdzieś to trzeba ulokować, głównym argumentem za destiny była lokalizacja w ameryce co by nie narzekali na duże pingi





  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 15-01-2016, 10:09
  2. Sprzedam Medivia 12 prem rose spectrum
    Przez lemurek w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 16-10-2015, 12:01
  3. Sprzedam [Medivia Online -SPECTRUM] 65~ MS
    Przez Afganiecc1 w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-09-2015, 14:50
  4. Sprzedam [MEDIVIA-TIBIANIC][SPECTRUM] 30 lvl knight , eq itemy kasa , PACC
    Przez NeverWalkAlone w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 06-09-2015, 18:16
  5. Kupię [MEDIVIA] SPECTRUM - KUPIE MAKERÓW
    Przez Byczek w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-09-2015, 08:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •