bylby ktos w stanie postawic ghoula do wieczora? zaplace ofc
pisac w grze Adky Jednoreki Wojownik
Ostatnio zmieniony przez Spiryt94 : 01-02-2015, 12:36
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 21 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 21 gości)
Zakładki