Co oni z Garena zrobili XD. Traduje z Wukongiem, obaj mamy po 15% hp. Po 3 minutach ja mam full hp, on jakieś 35% XD.
Swoją drogą. Jakimi bronzami trzeba być, żeby w teamie Garen, Orianna, Twitch, Master Yi i Gragas to Garen robił najwyższy dmg.


Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki