>próbuj tryhardować
>napierdalaj głową w klawiaturę

Cały skrin bo nie chciało mi się wycinać
Normalnie 0 szacunku z mojej strony że tym gównem gram, aż sam ból dupię ;//

Ostatnio zmieniony przez kuchi1995 : 11-08-2014, 14:16
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki