system rito gejming...
mi losuje d4/3
imbie losuje d4/3/2
>próba snipe
fail
kurwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww



Ostatnio zmieniony przez Dimin : 28-06-2014, 01:14

:
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki