na niskich lvlach jest inna rotacja, wczoraj na eu kebab miałem tak samo

Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez Kredka : 17-04-2014, 18:43
.
Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki