gram se na wescie normal 4 lvl
lepszy poziom niz nordik diadem
i tak sie zastanawiam czy to smurfery, no ale nie mieli by po 20 cs, czy byle janusz west > nordik

Ostatnio zmieniony przez Mistrzu dragon : 23-03-2014, 20:29
Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.
Ostatnio zmieniony przez Gaba : 23-03-2014, 20:30
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki