
nie wierze w to xD
łatwa gra, easy win, Ez dc, męczymy się w 4, ale w końcu ace i wygrywamy, a Ez reconnect dokładnie w momencie kiedy Nexus wybucha xDD

Ostatnio zmieniony przez Mezuren : 20-03-2014, 16:09
Ostatnio zmieniony przez Torg User : 20-03-2014, 16:19
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki