
zaorane, w sumie easy gierka byla ale poszlo pare free killi dla enemy i zrobili barona ale mysle sobie nie ma chuja zebym to przegral;]



Ostatnio zmieniony przez PmK : 17-03-2014, 19:39


Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki