nie jestem w ogóle w stanie tego zrozumieć, ciągle jakieś nerfy/buffy
kassadin przez prawie rok pick or ban
rito nie daje jebania
albo dobra hehe -20dmg na q mu damy XDXDXD
Ostatnio zmieniony przez Gaba : 08-03-2014, 21:21
[IMG]https://i.imgur.com/ha1HJd7.gif[/IM]za duży

Ostatnio zmieniony przez gld1337 : 08-03-2014, 22:05
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki