alien i radgos nie wstyd wam coś takiego dźwigać??
Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!
Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki