co te koreance jeszcze graja xD
poszedlem se sniadanie robic, przychodze gotowy na druga gierke, a tu pierwsza jeszcze xD

Pozdrawiam notorycznych nabijaczy bezsensownych postów.
Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki