Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

Podziękował "CHUJCIWDUPSKO dziękuje za folowersasaaasa" :DDD

Pozdrawiam notorycznych nabijaczy bezsensownych postów.
Pozdrawiam notorycznych nabijaczy bezsensownych postów.
Ostatnio zmieniony przez Funciek : 27-02-2014, 11:52
:D
Ostatnio zmieniony przez Mezuren : 27-02-2014, 12:03
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki