halo zapraszam do torgowych normali poprzeczka zawieszona bardzo wysoko!!!! zapraszac da worst adc
Ostatnio zmieniony przez Kucyk : 26-02-2014, 19:29
Ostatnio zmieniony przez Kredka : 26-02-2014, 19:39

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki