ktos chetny do duo ? plat IV-gII ?
Ostatnio zmieniony przez Xar'o : 14-02-2014, 23:05
95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki