lepiej grać smartcasty prawda?
bo w sumie jak już mam nową GAMING myszke to moze se to włącze i naucze ;p
Ostatnio zmieniony przez Kredka : 10-02-2014, 11:59
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki