każdy skurwiel który pickuje teemo na rankeda w moim teamie powinien być wykastrowany dziekuje pozdrawiam... W DODATKU PICKUJE GO PO NERFACH Grzybów...to juz kompletne useless
INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.


Ostatnio zmieniony przez Trickhor : 28-02-2014, 11:41


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki