takom mam mine jak w polecanych grach jest szako z berkami ale gra dobrze

Pozdrawiam notorycznych nabijaczy bezsensownych postów.
Ostatnio zmieniony przez Lord Xivan : 23-02-2014, 11:33

Ostatnio zmieniony przez Filia the Dragon : 23-02-2014, 12:03
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki