No tak, siedzę od 2h na kompie i teraz myślę, a pogram sobie i akurat wyrzuciło EUNE
przypadek?;p

Ostatnio zmieniony przez Lyszczu : 10-01-2014, 11:48
Ostatnio zmieniony przez tobib : 10-01-2014, 11:50


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki