Katalonczyk napisał
Uhmm, a którym ADC-erem najmilej jest rozpocząć rozgrywkę? Próbowałem Ashe, ale niestety przy niej brak jest możliwości ucieczki. Jakieś taktyki?:D Z góry dzięki za pomoc!
PS. Aktualnie na Topie gram Garenem, ale chciałbym spróbować czegoś innego, moglibyście polecić mi postać, która podobnie jak Garen nie korzysta z Many/Energii?
Second question:P Słyszałem, że jak rozpocznie się nowy sezon to będzie można zwracać skórki, no więc tu pojawia się moje pytanie, a mianowicie jeżeli kupiłem skórkę na wyprzedaży to otrzymam za nią tyle RP ile zapłaciłem wtedy, czy też tyle ile kosztuje normalnie ten skin? Dzięki za odpowiedź:)
Jak chcesz coś z dobrym escape no to Tristana, Ezreal, a ogólnie mocni kurierzy to Lucian Jinx Vayne dla mnie. Co do taktyki no to farmisz najwięcej jak możesz, starasz się harrasować i nie wbijać w teamfighcie po kogoś kto ma np mało hp ale stoi daleko i musiałbyś się przebijać przez cały enemy team tylko pozycjonujesz się tak żeby być w miarę bezpiecznym.
Postacie na topa bez Many Energi obecnie chyba najmocniejsze, teraz króluje Shyvana Renekton Riven Rengar Mundo
Jak masz jeszcze teraz żetony to możesz zwrócić teraz skina, nie wiem czy potem dadzą od nowa żetony. Dostaniesz spowrotem tyle ile zapłaciłeś.
Zakładki