Pumpkin napisał
a jest jakas przewaga oryginalnej wersji nad piratem? I co sie dzieje z eq? czy ono sie caly czas respi?
I jeśli jest duzy niepokonany team i powiedzmy ze znajdzie sie inny team co ich rozwali to przejmuja cale ich eq? To w takim razie gdzies jest ogromna pula itemow ktora caly czas przechodzi z rak do rak? Czy jest jakis udzwig przedmiotow? I gdzie zachowywany jesty stan postaci i jak to sie dzieje ze jest on zapisywany przy zmianie serwerow? Istnieje jeden ogolny system nadzoru kont czy jak?
No w oryginalnej masz łatwiej bo instalujesz i masz xD Więcej serwerów i tak dalej, jak z CS chociażby steam a nonsteam.
Tzn eq się respi na ziemi w różnych miejscach, jak chcesz żarcie no to market jak medykamenty to szpital jak bronie to jakieś bazy wojskowe tak w skrócie, ale oczywiście bronie masz też w szopach itp, tylko że typowo wiejskie, nie jakieś snajperki które są tylko na wyposażeniu wojska.
No przejmują albo nie przejmują - padasz to tracisz wszystko, kto chce podchodzi do twojego ciała i zbiera to co miałeś na sobie, nie ma żadnej puli o którą się gra.
Miejsca na przedmioty masz ograniczone plecakiem który masz(w Standalone dodatkowo ubranie też ma sloty), w podstawowy plecak włożysz jakąś strzelbę, makarova, parę bandaży i tyle, więc musisz rozsądnie gospodarować tym co zbierasz i czego używasz.
No stan postaci zachowywany jest w bazie serwera czy coś takiego, nie znam się no ale jak wbijasz na serwer mietka to na tym serwerze masz powiedzmy postać i tylko tam, a jak grasz na oficjalnym 1 to po wejściu na oficjalny 2 masz to samo co na oficjalnym 1, nie umiem tego opisać xD
Zakładki