Myślę, że jakiś kupisz szynki za 1k (zwróć uwagę czy są po 6gp, bo w niektórych miastach drożej), to starczy ci na jeszcze dłużej.
Grzybki są uznawane za najlepsze żarcie, bo nic nie ważą, ale na pewno nie są najbardziej ekonomiczne.
e:
Co do twoich obliczeń, to dokładnie tak, jak napisałeś. Liczbę sztuk, które kupisz za 1k, mnożysz przez czas regenerowania dzięki jednej sztuce. Czyli 100*264=26400 i 500*72 = 36000, więc proste że jajka bardziej opłacalne.
Szynek za 1k kupiłbyś 167, a każda daje 360 sekund regeneracji. 167*360 = 60120 sekund. Czyli prawie 17h.
Zakładki