A mi z kolei w tej linii (nie liczac T57 który jest kozacki) grało się najlepiej T54E1. Zostawilem go nawet sobie do grania w plutonach jako przyjemna IX ;)
oczywista oczywistośćCytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

Ostatnio zmieniony przez Super Predator : 10-03-2014, 19:37
oczywista oczywistośćCytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
oczywista oczywistośćCytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki