Tentotrix napisał
Słuchajcie zagrałem grę, wygrałem , staty nie chciały się załadować. Jednak w ogóle nie doliczyło mi tego, a teraz nie mogę grać bo ciągle pisze że jestem w innej grze...jak resetuje lola to wyświetla się "reconnect" a potem nic się nie dzieje...już tak mam od 40 min...ktoś wie co robić?
Nic, to taki blad jest - gre powinno Ci zaliczyc, ale nie bedziesz mogl zagrac przez jeszcze jakis czas, to samo z siebie sie naprawia. Napisz do supportu, ze masz taki i taki problem, ze to i to sie stalo, ze jestes zawiedziony, bo nie z twojej winy zostala odebrana ci mozliwosc gry to pewnie dostaniesz ip boosta na 4 winy~
Xoltro napisał
Gdzie sprawdzić które sprawy w tribunale rozpatrzyłem poprawnie i ile ip za nie dostałem?
Na maila dostaniesz informacje po jakims czasie.
Cebula napisał
ja po 1 dniu powoli zaczynam obczajac gierke
narazie wykupilem sobie championa Master Yi
powiem tak na poczatku zawsze mam najgorzej, nic tylko farmic miniony bo z przeciwnikiem zazwyczaj nie mam szans dopoki nie dostane skilli i jakiegos gearu ale pod koniec istny rozpierdalacz - spokojnie mozna walic quadro kill, B, poczekac az sie hp zregeneruje i spowrotem do walki. spokojnie mozna sobie zrobic staty 24:3.
najwiekszym problemem postaci jak ja to widze to to ze jest bardzo zalezna od druzyny. jak na randomie same noobki sie zalapia to nie pofarmisz minionow i dupa - zostajesz w tyle z lvlem i mozesz sobie afkowac bo i tak nic nie ugrasz. za to jak team w miare ogarnia to jak na poczatku jestes taki cichociemny tak pod koniec jak zaczniesz rozpierduche to wrog nie wie o co biega.
narazie mi sie podoba, jak uzbieram wiecej punktow to pewnie poszukam jakiejs innej, narazie upatrzylem sobie Garen'a - tez taki napastnik dobry, jak mozna bylo go wybrac w poprzednim tygodniu to najlepiej mi nim szlo
chyba ze ktos zaproponuje cos rownie dobrego?
Poczatkowe lvle sa zawsze najfajniejsze, pozniej sie robi ciezej.
Co do kupna postaci... wszystko zalezy od tego co lubisz, musisz zwrocic uwage na to, ze w tej grze nie ma postaci, ktorych sie nie da zabic a ktore wbijajac same zabijaja caly przeciwny team (no, prawie ;dd)
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/List_of_champions
tu masz fajnie opisane wszystkie postaci (po angielsku) wraz z ich umiejetnosciami. No i krotkie wyjasnienie:
M-DPS - melee dps, postac zadajaca duze obrazenia walczac wrecz
Tank - czolg; postac, ktora inicjuje teamfighty. Nie zadaje duzego dmg, ale to jego zadaniem jest ochronic swoja druzyne i wchlonac jak najwiecej obrazen
Mage - postac posiadajaca "burst damage", najczesciej poslugujaca sie roznego rodzaju skillami do zadawania obrazen zamiast autoatakiem.
R-DPS - ranged dps, postac zadajaca dmg na odleglosc
Fighter - pol tank, pol dps. Nie zadaje tak duzych obrazen jak M-DPSy, ale jest duzo bardziej wytrzymala
Support - leczy, daje tarcze, odpycha, takie tam pierdoly
Zakładki