ja robie irelie wciaz R E Q W :P
Wersja do druku
ja robie irelie wciaz R E Q W :P
Na irelii sie maksuje pierwsze W. Zawsze.
ja daje pierwsze trzy q-w-e, potem maxuje r>w>e>q
W jest op na laning, nie dosc ze mozesz je caly czas zalaczac bo odnawia sie mana, to chory dmg nawet w tankow ;d
LOL CO KURWA XD
ranged?
myslalem, ze E cassiopei ktore procuje rylaia tylko 15% to spory bug, ale to jest epic
+1
miales wybor, max q+e i nie miec lane sustainu nic, albo W+E, co wychodzilo praktycznie na to samo (q, e, 3x hiten style [ 200+ true dmgu, a moze nawet 4 razy by sie udalo przy rushnieciu wits enda]
Co za cipy z tego riotu, wukog so fun to play a oni cos takiego odwalają :c
Najdłuższy mecz w moim życiu (półtorej godziny), i najuciążliwszy (jeden polaczek w teamie - xin, jedyny dps i bał się pierwszy do tf wskoczyć, ja ap musiałem wszystkie walki rozpoczynać, reszta teamu chuj wie z jakich krajów - nie odzywali się przez cały mecz, angielkiego wgl. chyba nie znali bo nie reagowali na komendy), jest jakaś strona na której moge zobaczyć więcej statystyk z tego meczu ?
http://img8.imageshack.us/img8/5347/beztytuuxce.png
Chciałbym spróbować jungle amumu,więc go kupiłem.Runki mam marki mpen i seale armor reszta jest ok.Da rade junglować z tymi runami czy koniecznie marki na armor seale na dodge?a i czy konieczne są quinty pod hp?