ma ktos coal na sprzedaz? przez cala noc udalo mi sie kupic ledwo 300 sztuk a potrzebuje jeszcze ponad 7k.
jeszcze tylko 2k omg omg omg
@down
polecam zrobic kogo tylko tam chcesz.
Ostatnio zmieniony przez Gwiezdny Pijak : 05-02-2011, 12:17
Ostatnio zmieniony przez Hail Galana : 05-02-2011, 12:14
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.
INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki