rozumiem ze teraz nie robi sie juz dh double xbowy?
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/H...96/hero/878441
jakies rady co tutaj poprawic procz wygemowania i naramiennikow?
Ostatnio zmieniony przez Hiti : 04-09-2014, 16:39
Ostatnio zmieniony przez Helluxzi : 04-09-2014, 17:18
No czesc.
Ostatnio zmieniony przez Matheim : 05-09-2014, 17:00
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki