Ktos chetny na t3/t4 na jakies szybkie runy ? Mam okolo 60/70 kluczy ktore chcialbym na szybko wykorzystac bo w pon wykazd.
Ostatnio zmieniony przez Matheim : 22-08-2014, 15:42
Ostatnio zmieniony przez Helluxzi : 22-08-2014, 16:18
Ostatnio zmieniony przez Hiti : 22-08-2014, 16:18
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki