Ja juz jestem :> ale zaczne dopiero grac jak wyjdzie dodatek lub minimalnie wczesniej bo teraz duzo roboty :/
watch that black boy fly
Ostatnio zmieniony przez Słotka Anielka : 12-03-2014, 14:14
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki