mf dzieli sie na wszystkich czlonkow gry, nie masz bonusa z followera, moby sa silniejsze a ty grasz gre publiczna z noobami hmm jak to moze wygladac. do tego trafi ci sie taki "TANK" co jest useless xD
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki