Mam 2mb/s i śmiga bez lagów.
Ostatnio zmieniony przez Helluxzi : 04-07-2012, 10:16
Ostatnio zmieniony przez Helluxzi : 04-07-2012, 12:15

Ostatnio zmieniony przez drumlin : 04-07-2012, 15:52
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki