Kurde kupiłem ten klucz na allegro, a dostałem chwilę później na forum w związku z czym wydałem 7 zł i mam dwa.
Może ktoś za przelanie skromnego 3,00 zł na piwko chce odkupić guest keya? ;)
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki