http://allegro.pl/show_user.php?uid=...ype=fb_all&p=1
coś czarno widzę moje dzisiejsze granie w diablo 3, bo chyba ziomek zrobił mnie (i nie tylko) w chuja ;/
Ostatnio zmieniony przez magik32 : 15-05-2012, 20:47
Ostatnio zmieniony przez Helluxzi : 15-05-2012, 16:37
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki