Averin napisał
Oczywiście, że Seavell. Największa różnorodność poków i miejscówek. Mantine, Gyara, Lapras, Kingdra, Piloswine, S Vapek. A dla porównania takim Wingeonem cały czas exp ze skarmory.
Oczywiście ,że się mylisz... Największą różnorodność poków i miejscówek ma naturia osobiście dopiero zaczynam przygodę z tą profesją i już żałuje że nie była to moja pierwsza profka (aktualnie 87 lvl dodam screeny jak wbiję 100)
Miejsca do expa :
RT- venusaur meganium guttor plum/s plum
Blastoise & Feraligatr - s plum tutaj bije wszyskie inne poki na głowe
Venusaur & Menganium - scyther i scizor (mam scythera i radzi sobie tam o wiele lepiej niż magmar a miałem volcanica 100+ z magmarem +20 ofc scyther+0 wiadomo ma mniejszy dmg ale porównując do magmara+0 to bez all cd radzę sobie tam o wiele lepiej)
Nidoking & Nidoqueen - Scizor (0 dmg od poison)
Alakazam -scyther i scizor
Ice Quest - scizor świetny pokemon na ice
Snorlax & Ursaring - Heracross oczywiście na low lvlu tam nic nie zdziałamy ale dla naturii jest to dobry pokemon do dueli więc z czasem i tak się go boostuje
Fight Club - scyther/scizor
Moje aktualne poki na 87 lvlu : scyther vileplume+11 guttor noctlow clefable kabutops
Mój team w najbliższym czasie bedzię wyglądał tak :scizor s plum guttor heracross kabutops fable
Zakładki