Jerry napisał
Dobra wracam na poki aby trochę pograć.
Server: Jasper
Poziom: 28
Fishing: 50
Stan konta: jeszcze facc ale niedługo będzie dacc
Pokemony: Gastly, Pidgeotto, Weepinbell, Ponyta, Magnemite, Staryu, Digglet, Bellsprout, Zubat
Kasa: 2k
Inne: Już mam itemki do venom stone questa, więc niedługo go odbiorę.
Kilka pytań:
1) Jak użyć Venom Stone'a. Kupić ekansa i zamienić w arboka? Może zubata w golbata albo bardziej się opłaca sprzedać kamień i kupić arboka?
2) Gdzie expić tak, żeby ładnie exp szedł? Próbowałem oczywiście trochę łowienia oraz rattatów i zubatów w podziemiach.
3) Gdzie kasę zarabiać?
4) Jakie zmiany w pokemonach czyli co kupić? co sprzedać? Dodam, że jeszczę będą te questy desert, ice, pewter to trochę kasy z tego będzie też.
Dawno nie grałem i nie ogarniam już, bo wiem że kiedyś to każdy Starmie miał taki 40 lvl, a teraz już niewiele osób widuję albo poprostu takie wrażenie.
Pozdrawiam
Jerry
1.Arbok od 35 i Golbat też wiec radze sprzedac kamień bo arbok moze 500 dl wiecej kosztuje a golbat tyle samo co venom stone. A Zmieniasz tak ze wywołujesz na zewnątrz i uzywasz kamienia na poku.
2.Dobry exp to tak
Pidgeottem expisz na gloom,Weepinbell a jak kupisz Dacc na 35 lvlu kupujesz Arboka i idziesz na grass island i bijesz tam tez exeggcute i Bulbasuary albo na Facc Ponyty w Cinnabar dopuki nie wbijesz 35 i dacca nie zakupisz
3.Na Facc zbierasz leaves i stone orb i Pot of lava i sellasz u ludzi albo w sklepie.Dacc To już raczej jak bedziesz miec Charmeleona i Ivysaura i idziesz na Ice Island i bijesz Seel i Poliwhirl i zbierac ice orb i sellasz albo na 45 i siedzisz na abry i drowzee.
4.Siedz z tymi Pokami Pidgeotto,Staryu,Magnemite,Zubat,Weepinbell i Gastly i exp do 35 na Gloom i Weepinbellach.Na 35 Poki powininies miec takie Starmie,Pidgeotto,Arbok,Abra,Gastly,Weepinbell
Pozdrawiam
Saykel
Ruby
;*
Zakładki